НОВИНИ
Україна вичерпала квоти на експорт певних продуктів у ЄС
 
Україна з початку 2018 року станом на вівторок, 4 грудня, вичерпала виділені на рік квоти на безмитні поставки в країни Європейського Союзу певних продуктів. Про це йдеться в повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства.
 
За словами заступника міністра аграрної політики і продовольства з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої, уже третій рік спостерігається зростання обсягів двосторонньої торгівлі у сфері АПК між Україною і ЄС у рамках ЗВТ.
 
"Українські виробники все активніше користуються імпортними тарифними квотами, наданими ЄС. Станом на 4 грудня 2018 року повністю вичерпані обсяги квот на український мед, солод і пшеничну клейковину, крохмаль, оброблені томати, виноградні і яблучні соки, пшеницю, кукурудзу, ячмінну крупу і борошно, вершкове масло і пасти, а також на м'ясо птиці", - йдеться в повідомленні.
 
Також, за словами Трофімцевої, на 97,7% використано квоти на український часник і на 99,4% - продукти переробки солоду і крохмалю.
 
При цьому поки залишаються в повному обсязі торгові преференції на такі товари, як цукрові сиропи, гриби, оброблена продукція з масла.
 
Нагадаємо, у вересні Україна вичерпала основні експортні квоти в Євросоюз.
 
Також повідомлялося, що за перші десять днів цього року Україна повністю вичерпала квоту на безмитні поставки меду, виноградного і яблучного соків.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.