НОВИНИ
В Україні заборонили вісім препаратів очних крапель
 
В Україні тимчасово заборонили вісім різних лікарських препаратів очних крапель словацького виробництва. Відповідне розпорядження видала Державна служба з лікарських засобів і контролю за наркотиками, повідомляє прес-служба відомства.
 
"Тимчасово забороняю реалізацію і застосування зазначених нижче серій лікарських засобів виробництва ТОВ Унімед Фарма, Словацька Республіка, до окремого рішення (Держлікслужби, - ред.)", - йдеться в документі.
 
Зокрема, регулятор заборонив в Україні реалізацію і застосування Уніклофена, Беталміка 0,5%, Калію йодиду, Уніфлокса, Беноксі, Бримонала, Унілата і Фенефріна.
 
 
Тепер суб'єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після одержання даного розпорядження слід перевірити наявність зазначених препаратів, а з їх виявленням - вилучити з обігу шляхом вміщення в карантин.
 
Раніше в Україні заборонили продаж і застосування противокашлевого лікарського препарату Аскор.
 
Також повідомлялося, що в Україні заборонили лікарський препарат Вігантол, який використовується для профілактики рахіту і остеомаляції.
 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet