НОВИНИ
Чорна п'ятниця: у США витратили рекордні $ 9 млрд на інтернет-покупки

Жителі США витратили рекордні $ 9 млрд на покупки в інтернет-магазинах в "чорну п'ятницю" - день великих розпродажів, який іде за Днем подяки, що відзначається в четвертий четвер листопада. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на дані компанії Adobe Analytics, яка аналізує інформацію від 80 зі 100 найбільших американських торгових мереж.

 
У минулому році цей показник склав $ 7,4 млрд, у 2018 році - $ 6,2 млрд. Як констатують дослідники, зростання інтересу до інтернет-магазинів обумовлене тим, що в багатьох штатах через пандемію діють обмеження на роботу звичайних торгових точок.
 
Найбільшим попитом в минулу "чорну п'ятницю" користувалися мобільні пристрої, різна побутова техніка. У порівнянні з минулими роками значно знизився інтерес покупців до ювелірних виробів і взуття.
 
Згідно з оцінками Adobe Analytics, у "кіберпонеділок" 30 листопада американці витратять на покупки в інтернет-магазинах від $ 10,8 млрд до $ 12,7 млрд. Якщо прогноз виправдається, то це також стане новим рекордом. У "кіберпонеділок" у США в інтернет-магазинах часто надають знижки.
 
Раніше повідомлялося, що 11 листопада компанія Alibaba встановила новий рекорд продажів у День холостяків, який щорічно відзначають у Китаї. Торішньої позначки в $ 38 млрд компанія досягла в перші півгодини з початку продажів.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet