НОВИНИ
ДФС закликає виробників алкоголю разом боротися з контрафактом
 
Державна фіскальна служба активізує роботу щодо припинення продажу нелегального алкоголю в Інтернеті і запрошує до співпраці офіційних виробників спиртного й інтернет-провайдерів. Про це повідомив глава відомства Вадим Мельник на своїй сторінці у Facebook у понеділок, 22 лютого.
 
За його словами, держава зазнає колосальних збитків через існування тіньового ринку алкоголю. Але не менше втрат і в офіційних виробників лікеро-горілчаних виробів (ЛГВ).
 
 
 
 
"Нечесна конкуренція, зіпсована репутація і зниження прибутку - це далеко не всі проблеми легального бізнесу, до яких призводить незаконний продаж ЛГВ. Саме тому сьогодні ДФС України і я особисто запрошуємо представників виробників і імпортерів алкогольних напоїв взяти участь у спільному обговоренні шляхів вирішення зазначеної проблеми", - написав керівник ДФС.
 
Також Мельник запропонував приєднатися до обговорення представників компаній, які надають послуги з доставки поштових відправлень, провайдерів хостингу і реєстраторів доменних імен.
 
Відповідні листи із запрошеннями вже направлені. Сам захід відбудеться 26 лютого в приміщенні ДФС.
 
Раніше голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що через нелегальний ринок алкоголю щороку бюджет втрачає до 12 млрд гривень, і закликав контролюючі органи вирішити це питання.
 
З початку року в Україні з обігу було вилучено 165 тонн спирту і 71 тонну лікеро-горілчаних виробів. Припинено діяльність 11 незаконних виробництв спиртних напоїв.
 
Раніше в Київській області податківці вилучили більш як 50 тонн спирту вартістю 10 млн гривень. Було встановлено, що підприємство без дозвільних документів через Інтернет продавало алкоголь, отриманий шляхом змішування спирту з водою.
 
Також у Вінницькій області накрили шість нелегальних горілчаних цехів. Шахраї видавали продукцію власного виробництва за елітний алкоголь і продавали його на мільйони гривень.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet